Gentlemen's Hardware

Wild and Wolf byl naším prvním dodavatelem díky kterému jsme celý náš e-shop v roce 2015 spustili pro Vás - naše zákazníky. Prezentuje se značkou Gentlemen's Hardware, a proto tuto značku chceme více představit.

Jedná se o značku, která vznikla v Anglii a zakládá si na kvalitních a designových produktech, které jsou vyráběny s nejvyšší preciznostní a funkčností. Tento nápad vznikl v historickém městě Bath ve Spojeném království v roce 2005, kde se sídlo nachází dodnes. Další kancelář je možné nalézt přímo v centru Manhattanu v New Yorku. Jeden ze showroomů je možné vidět v samotném centru Milána v Itálii. Značka je prodávaná do více jak 60 zemí po celém světě a má přes 6000 prodejen. V roce 2018 dokonce značka získala jedno z nejžádanějších obchodních oddělení v Británii - Cena královny za podnikání. Jsme rádi, že můžeme být součástí! 

Mezi nabídku produktů patří například kempingové náčiní, doplňky pro gentlemany, cestovatelské potřeby, kuchyňské smaltované nádobí nebo třeba rybářské potřeby. Pro náš e-shop jsme vybrali produkty, kterými si myslíme, že potěšíte své muže, ať už je to manžel, přítel, tatínek, deděček nebo stýček či syn. Nabízíme dárky, kterými uděláte radost jak k narozeninám, k svátku, k Vánocům, k výročí a nebo jentak pro hezčí den. A proč to všechno děláme? Protože jsme rádi součástí toho, jak udělat někomu radost. Sami se může přesvědčit a vybrat si, jakým dárkem potěšíte svého blízkého Vy! 

AW14_HOME_CANDLES_AND_GIFTS_GENTLEMEN_HARDWAREalt10rybarskynuz_1IMG_0882_1241 (1 of 1)