Happy Socks

V tomto článku se trochu seznámíme se značkou Happy Socks, s kterou spolupracujeme. Happy Socks je značka, která vznikla ve Švédku v roce 2008. Dva kamarádi se rozhodli, že chtějí šířit štěstí v podobě ponožek. Přestože se jedná o docela mladou značku můžeme Happy Socks koupit již ve více než 70 zemích po celém světě.

Za posledních deset let jsme od nich mohli vidět nespočetně vzorů i barev. Každý rok s novou kolekcí dokáží překvapit, jaké lze ponožky vůbec navrhnout. Hlavní myšlenkou této značky je především to, aby ponožky nebyly již černé, bílé a nenápadné, ale naopak zde jde o nápaditost, barevnost, pestrost a originalitu. V nabídce Happy Socks můžeme vidět vzory koleček, čtverců, koček, psů, proužků a prostě všechno, co Vás napadne. :-) A co máme rádi tolik na Happy Socks my? Originální a stylové dárkové balení. Co takhle říkáte na dárkové balení ponožek v krabičce, která při otevření začne hrát? My je pro Vás máme! Nebo krabička ve tvaru dortu? Není problém, máme pro Vás rovnou dvěPro milovníky ovoce byla taktéž vyrobena speciální edice v krabičce banánků. :-) Ovocná krabička potěší především v letním období, kdy ke kraťasům muži mohou vzít do svých botek třešně nebo jahůdky. A pro všechny dcery a syny tu je ideální typ pro dárek pro tatínka, který dostane snad každého otce. 

Dárek v podobě ponožek už není každoročním vánočním nudným "překvapením". Buďte originální, pestrý, barevný, stylový, odvážný a štastný a noste Happy Socks. :-)