Recenze od blogerky

Tipy na dárky pro muže

 
Milé dámy, lámete si občas hlavu s tím, co pěkného a praktického byste pořídili vašemu protějšku k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost? Asi bych vyzdvihla spíše tu praktičnost, protože pánové, co si budeme povídat, si na tu krásu a estetičnost moc nepotrpí, od toho mají přece nás :-)
V tomto článku bych pro vás pár tipů na dárky z jednoho e-shopu, který jsem nedávno objevila při brouzdání po internetu.
V e-shopu mne zaujala tato malá, ale přesto velmi důležitá věc: kartáčky na zuby z bambusu. Líbí se mi na nich, že jeden mohou použít i dámy a podle barevného odlišení se vám už nikdy nestane, že se budete o kartáček hádat a na první pohled bude jasné, komu který z nich patří.
Kartáčky si můžete pořídit na e-shopu zde.
V pestré nabídce dárků můžete vybírat z mnoha kategorií, přes sport, cestování, kosmetiku až po potřeby do kanceláře, třeba tato sada na čištění oblíbených tenisek. A třeba vám ji také půjčí na vaše lodičky nebo balerínky.

Zdroj: Forgents
 
A pokud zrovna nemáte doma jako já beauty nadšence, můžete mu pořídit něco do domácnosti. A když ho neudržíte ani v kuchyni, grilovacími potřebami v podobě přenosného grilu v kufříku nic nezkazíte. Každý chlap přece miluje grilování a pokud zrovna nevlastníte velkou zahradu nebo prostory na větší grilovací vymoženosti, malý skládací gril se vám bude hodit.
 
Zdroj: Forgents.cz
Má váš muž movember po celý rok a vy už jste unavení z toho ho pořád nutit do holení? Zkuste mu pořídit nějakou pěknou holící sadu jako je tato, a třeba ho to začne bavit a budete ho zase naopak od holení odhánět. My už doma vousy pěstujeme skoro půl roku a já se obávám, že se mi asi brzy začnou ztrácet rozčesávací kartáče a gumičky do vlasů.
Zdroj: Forgents.cz

A myslím si, že touto kulatou placatkou také nic nepokazíte. Nechci, abyste své protějšky nějak podporovali v pití, ale každý muž ocení, když si může jen tak v kapse u bundy vzít na výlet svůj oblíbený nápoj.

 
Zdroj: Forgents.cz
Nebo tato kovová krabička na svačinu či malý oběd do práce, školy i na drobné chuťovky na společný piknik v přírodě. Na výběr je ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Zdroj: Forgents.cz

Všechny tyto produkty a mnohé další si můžete prohlédnout na e-shopu Forgents.cz. 
 
A mě by teď zajímalo, co dáváte svým polovičkám k narozeninám nebo k výročí? Budu se těšit na vaše inspirativní tipy.
 
Děkujeme!