Men's Society

Další zlom nastal téhož roku, kdy jsme náš e-shop založili, tedy v roce 2015. Našli jsme nového dodavatele - Men's Society. Další dodavatel, kterého jsme našli v Anglii. Men's Society je společnost, která má malý tým lidí, kteří pochází z Londýna, ale se svými nápady se přestěhovali na venkov, kde své produkty vyrábí s co největší láskou a zakládají si na kvalitě. Jejich první nápady vznikaly u kuchyňského stolu, dnes už sice nesedí u kuchyňského stolu, ale jejich zápalení dnes je stejné jako tenkrát. 

Men's Society vznikl v roce 2008, jak už bylo řečeno v Anglii. Všechny své výrobky vyrábí ručně a veškeré kosmetické výrobky jsou vyráběny z přírodních složek. Na vlastní výrobu a přírodní složky v kosmetice jsou patřičně hrdní. Zboží, které od nich odebíráme, je určeno jako dárky pro muže. Pro naše zákazníky jsme vybrali několik kousků od nich, například balzám na rty, sadu na péči o tetování, manikúrovou sadu nebo ručně vyráběný otvírák na pivo ve tvaru mědvědí hlavy. 

Věříme, že i Vy si jejich výrobky zamilujete stejně jako my. Ručně vyráběny výrobky v Anglii? Tohle není sen, tohle je realita! 

DSC_0476IMG_0537