Ponožky pod stromeček

Narozeniny, Vánoce a ponožky … Bez dárku v podobě ponožek si nedokážeme představit žádné narozeniny ani Vánoce. A řekli jsme si, že je na čase, aby se i u nás začaly dostávat do podvědomí lidí stylové ponožky. V naší zemi je to velmi diskutované téma. Takové ponožky v sandálech, no, kdo o nich nediskutoval nad půllitrem piva? A protože jsme e-shop, který se zaměřuje na Stylové dárky pro muže, rozhodli jsme se dát je do naší nabídky.

.happy_2

Dlouho jsme přemýšleli, jaký typ ponožek chceme nabízet. Po dlouhém vybírání, zkoušení, nošení jsme se rozhodli, že u nás vedou na plné čáře ponožky značky Happy Socks. Zaujalo nás především stylové provedení ponožek. Barevné ponožky, exkluzivní vzory a krásné dárkové sady. Dárkové sady jsou ideálním tipem, jak z ponožek udělat krásný dáreček. V nabídce se nabízí například exkluzivní balení „kus dortu“, které obsahuje po třech párech.

darek_ponozky_small 

Nebo je libo trochu méně extravagantní černo-šedivé provedení?

 

darek_ponozky_tmave 

V dnešní době už neplatí, že k obleku musí být dlouhé černé ponožky, ale ponožky by měly ladit ke košili a kravatě. V letním období vítězí takzvané ťapky, které jsou nízké a schováme je třeba i v mokasínech.