Recenze od Inky

Jak potěšit muže? Sadou sklenic na whiskyJak potěšit chlapa? Tady nabízím tip na dárek pro muže. Já mu udělám radost se sadou whisky sklenic z Forgents.cz. 

 

1

Na internetu jsem objevila tento eshop pro gentlemany, který nabízí nespočet originálních dárků právě pro pány. Na eshopu najdete například sadu na leštění obuvi, dárkový set na mokré holení nebo smaltovanénádobí. Když jsem viděla nabídku spolupráce, tak jsem eshopu napsala a vybrala si recenzovaný produkt. 

 

2

O eshopu:

Eshop Forgents.cz je krásně přehledný – dárky jsou rozděleny do více kategorií podle způsobu použití. Když jsem procházela eshop, našla bych tam dárek snad pro každý typ chlapa. Cestovatele určitě potěší smaltovaný hrnek, miska nebo talíř s dobrodružným popisem, skládací příbor nebo odolné krabičky na svačiny nebo nerezové termosky. Pánům, kteří dbají na svůj vzhled, určitě udělá radost Hygiena sbalená na cesty, Cestovní manikúra nebo například sada na péči o vousy.

 

Ale najdete tu i takové kousky jako Sada na péči otetování nebo Sada na péči o tenisky, takže radost bude mít nejeden rocker. A pokud opravdu nevíte, co, rozhodně neuděláte chybu s některou z nabízených placatek na alkohol. Prost energie sbalená na cesty. 

 

A co jsem si pro toho svého chlapa vybrala já? No přeci sadu skleniček na whisky. Takže jdeme popisovat.

 

 

Sada skleniček na whisky

 

Základní informace:

Nejdříve začneme jako vždy s nějakými základními informacemi, které vás jistě také zajímají.

 

Cena:  původně 790 Kč (nyní 490 Kč)

Výrobce: Gentlemen´s Hardware

Co píše výrobce: „Dvě stylové "whiskovky" s nápisy Half Full a Half Empty.„

 3
Zdroj fotografie: eshop forgents.cz

 

 Moje hodnocení:

Trošku jsem se bála ohledně přepravy skleniček, ale musím uznat, že eshop dokonale zabalil sadu tak, aby nedošlo k jejímu sebemenšímu poškození. Dárková krabička byla zabalena do větší krabice, která byla vyplněná dřevitou výplní, aby v ní menší krabička nelítala při přepravě. Tato velká krabice byla ještě oblepena do bublinek a pak celkově zabalena do papíru. Navíc mě překvapila i rychlost dodání - v pátek eshop forgents.cz odeslal zboží přes Zásilkovnu a v pondělí dopoledne jsem si mohla zásilku vyzvednout.

4

 

 

Po otevření krabice jsem našla dokonce i děkovný dopis za nákup a informace ohledně hodnocení produktů nebo eshopu. V dopisu najdete také možnost sledování eshopu forgents.cz přes sociální sítě. Ale najdete tu i zmíňku ohledně blogu eshopu. Ano, eshop má také svůj vlastní blog, kde radí ohledně výběru dárků pro muže, ale zároveň i radí, jak na DIY dárky. 

5

 

Samotné skleničky jsou zabaleny do dárkové papírové krabičky s nápisy označujícím, o jakou sadu sklenic jde. A také s logem výrobce „Gentlemen´s Hardware Trademark“.

6

Skleničky mají tulipánový tvar s lehce zúženým hrdlem, které jsou velice oblíbené hlavně při degustaci a pití whisky. Díky tvaru sklenice neunikají páry, díky čemuž si můžeme vychutnat aroma samotné whisky. 

 

7

 

8

Každá sklenice má na sobě nápisy - jedna sklenice má půlený nápis „HALF/FULL“ a druhá nápis „HELF/EMPTY“. Skleničky se dobře drží v rukách a nejsou vůbec těžké – na to nejsem od whiskovek zvyklá, ale jde o příjemnou změnu. 

 

9

 

Pokud vás Sada skleniček na whisky zaujala, můžete ji koupit ZDE. Mně osobně by se podobný dárek být chlapem líbil. Brala bych k němu ještě například Chladící kameny na whisky nebo přímo nějakou dobrou whisky.

 

10

 Takže „na zdraví!“

 

 

11

 

Znáte eshop Forgents.cz? Líbí se vám jejich netradiční dárky? Co by váš miláček ocenil nejvíce?

 

Pokud Váš miláček nepije, tak mrkněte na stylový box na jídlo - protože hlad má přeci každý chlap, ne?

 

Fotografie: Sabina (Inka)
Produkt poskytl eshop  Forgents.cz (facebook eshopu)  

 

Recenze od http://www.inkablog.cz

Děkujeme!