Tři měsíce a je to tu!

Školáci sedí v lavicích, venku už je to na svetr a letní večery jsou pryč. Co to znamená? Za tři měsíce jsou tu Vánoce!

Říkáme si to všichni každý rok. Letos nakoupím dárky k Vánocům včas a předvánočním přeplněným obchodním centrům se obloukem vyhnu. Ale ono to má háček... je tady ta otravná otázka co koupit, aby dárek pro Vaše milé byl praktický, stylový a především potěšil a udělal radost na tváři. 

Milé dámy, máme pro Vás pár tipů, jak potěšit toho Vašeho chlapa, tatínka, dědečka, syna, kamaráda nebo kolegu v práci. 

Je to milovník svých kožených bot nebo upřednostňuje bílé tenisky, které není jednoduché vždy udržet bílé a už vůbec ne v tomto ročním období? Pro obě odpovědi máme pro Vás řešení. Sada na leštění obuvi obsahuje kartáč, který disponuje měkkými štětinami a druhý, který má štětiny tvrdé, díky kterým boty perfektně vyčistíte. V sadě najdete i černý a bezbarvý krém a nechybí ani leštící hadřík. Darujte tuto sadu a už mu nebudete muset nikdy čistit boty, protože on si tuhle činnost zamiluje. A jestli jste si odpověděly druhou možnost, doporučujeme sadu na péči tenisky. Obsahem této praktické sady je všestranný kartáč a dvě lahvičky s přírodním čistícím prostředkem, které promění ušmudlané botky za bílé.

old-1130731_640

Nebo chcete darovat klasický, ale přesto originální smalťáček? V nabídce máme několik druhů plecháčků, přes oranžový, červený s křížem, modrý cestovatelský, bílý plný dobrodružství nebo set "jeden za všechny, všichni za jednoho" a nebo pro milovníka kávy set hrnečků na espresso. Všechny smaltované hrnky mají obrovskou výhodu v tom, že jsou nerozbitné. Navíc nabízené smalťáčky potěší jak cestovatele, tak usedlíka na chatě či chalupě nebo rybáře u rybníka. Smalťáček si může vzít kamkoliv a při jeho kávě, čaji či něčemu ostřejšímu budete svému blízkému vždy poblíž v mysli. 

smaltak_bily

Pro vášnivé cestovatele doporučujeme set do letadla, kde kromě ubrousků, kartáčku na zuby, krémů najdete třeba i obličejový šampon. Vše je v praktické velikosti, kterou můžete vzít do letadla přes letištní kontrolu a nepotřebujete navíc ani plastové jednorázové pytlíky, protože veškerý obsah je již v obalu, který můžete kdykoliv otevřít a zavřít a navíc používat vícekrát. :-)  

Stále si nevíte rady, co darovat? ForGents pro vás má ještě pár tipů. Mezi které patří produkty, které se týkají zevnějšku muže. Pro vousáče tu jsou speciální dárkové sady na úpravu vousů, holící štětky z jezevčích i kančích štětin, krémy na holení (náš osobní tip je rozhodně krém s vůní santálového dřeva! :-)) nebo blok kamence či kamencovou tyčinku pro drobné ranky po holení. Nezapomněli jsme ani na vlasáče pro které tu máme dárkové sady na úpravu vlasů či několik druhů pomád

A pokud chcete být originálně neoriginální, tak prostě pánské ponožky Happy Socks aneb i ponožky udělají pod stromečkem radost. Náš tip jsou dárkové ponožky, které po otevření krabičky začnou hrát. No to i morousovi udělá úsměv na tváři.