Kód: 42118 | Značka: Fatip

Holicí strojek Retro

750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Skladem

Italský holicí strojek s otevřeným hřebenem v retro hávu.

Kategorie: Péče o zevnějšek
Záruka: 2 roky

Pro pány, kteří jsou nakloněni klasickému morkému holení, tedy způsobem, kteří používali naši dědečkové a který se momentálně vrací jako trend, nabízíme holící strojek Retro. 

Jedná se o Italský strojek, který skvěle padne do ruky a holení se tak díky němu stane rituál, který budete milovat. 

A jelikož je produkt vyroben v Itálii, jde o naprostou kvalitu, kterou musíte zkusit. 

PS: pokud chcete ještě větší požitek z klasického holení, doporučujeme používat štětky vyrobené z jezevčích štětin, v nabídce máme v hnědé i černé variantě! 

 

fatipfin

Holicí strojky, dnes známé pod značkou Fatip se začali vyrábět už v šedesátých letech minulého století v důsledku znovuvybudování a oživení ekonomiky. Byla to doba, kdy o sebe muž začíná znovu pečovat a na jeho vzhled se kladou vyšší nároky. Holicí strojek se okamžitě stal velice populárním hlavně díky svému designu a kvalitě zpracování. V 80. letech se výroba přesouvá do italské Premany a pod taktovkou Ilario Fazziniho vzniká značka Fatip. Zatímco originální vzhled zůstal zachován, technologie výroby byla kvůli zlepšení kvality a lepší výkonnosti pozměněna. Dnes jsou holicí strojky Fatip hojně používány po celém světě a to právě pro svůj kultovní design, ovládání a bezpečnost.